Pozostałe kategorie

Twoja wymarzona kobieta w zasięgu ręki. Co robić?

zakochaniFlickr.com CC 2.0 Guian Bolisay

Męski świat potrafi być skomplikowany i nie chodzi tutaj o wybór samochodu lecz o rzeczy bardziej ulotne i znacznie delikatniejsze. Kobiety. Bo przecież kobiety ciężko zrozumieć. Są skomplikowane, czasami nie wiedzą czego chcą. Co zrobić, by zwróciła na Ciebie uwagę?

Starasz się jak możesz, dbasz o każdy szczegół, a ona nadal na Ciebie nie zwróciła uwagi?

zakochani
Flickr.com CC 2.0 Guian Bolisay

Podstawowa zasada: nie zniechęcaj się. Kobiety potrzebują znacznie więcej czasu na zrozumienie tego, co czują. Nasz męski świat jest o wiele łatwiejszy i lżej nam pojąć to, co czujemy. Płeć piękna nie tylko musi sobie wszystko powoli przyswoić ale także zakodować w głowie, że ktoś ma wobec niej miłe zamiary. A to nie takie proste, ponieważ kobiety są bardzo podejrzliwe.

Nie zmieniaj się dla kogoś, kto jeszcze nie zrobił dla Ciebie nic

Musisz pozostać sobą. Ma to ogromne znaczenie w budowaniu pozytywnych relacji z kobietą. Jeżeli zorientuje się, że udawałeś kogoś, kim nie jesteś – sprawa jest przegrana, a Ty nie masz szans na kolejne spotkanie. Lepiej będzie jeżeli od początku pokażesz swoje prawdziwe ja i to jakim fantastycznym i czułym mężczyzną jesteś.

Zadbaj o siebie i swoje otoczenie

Spraw, by kobieta się Tobą zainteresowała. Ubierz się inaczej niż zazwyczaj. Do jeansów dobierz modną marynarkę. Kup dobrze dopasowaną koszulę – to na pewno zaprocentuje na przyszłość. Jeżeli jednak sprawy potoczyłyby się inaczej niż zakładałeś to nic straconego – miałbyś nowe rzeczy w garderobie. Poczuj się wartościowym i pewnym siebie mężczyzną.

Spraw, by odwzajemniła Twój uśmiech

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy je rozbawiają i sprawiają, że mogą uśmiechać się przez długie godziny po spotkaniu. Opowiedz jej zabawną historię, przyzwoity kawał lub po prostu ją skomplementuj – to zawsze skutkuje uśmiechem. Kobiety pamiętają najdrobniejsze szczegóły ze spotkania, spraw by jej wspomnienia były piękne i mogła do nich wracać.

Opowiedz jej o tym, co lubisz

Opowiedz o swoim hobby, ulubionej muzyce. Zaproponuj spacer po Twoim ulubionym parku. Spraw, by poczuła się częścią Twojego otoczenia, o które dbasz i chcesz, by było bliższe. Kobieta zawsze doceni mężczyznę z zainteresowaniami i własnym zdaniem. Nie bój się wyrażać swoich poglądów. Nie musicie się we wszystkim zgadzać, ważne jest to by znaleźć kompromis i móc dyskutować na dowolne tematy.

Nie staraj się za bardzo i ponad swoje możliwości

Częstym błędem jest stawianie sobie poprzeczki zbyt wysoko i staranie się zbyt mocno. Kobieta doceni to, co dla niej zrobisz i niekoniecznie będzie oczekiwała gwiazdki z nieba. Czasami wystarczą miłe słowa lub gest, który zapadnie w pamięć.

Materiał zredagowany przy współpracy z zespołem Etie Man

Etie Man

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)
Twoja wymarzona kobieta w zasięgu ręki. Co robić?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw odpowiedź