Pozostałe kategorieSport i rekreacja

Pokaż, że stać się na dobry styl. Zrób to dla…

trapery

Może i w ubiegłym miesiącu rzeczywiście wydałeś całe swoje oszczędności na zakup drogiego zegarka, ale to jeszcze żaden argument, przez który mógłbyś nazywać się eleganckim mężczyzną. Zapoznaj się z naszą listą popularnych wpadek popełnianych przez facetów i upewnij się, że one cię nie dotyczą.

W te pułapki stylistyczne wpadają mężczyźni

trapery

Trzymasz ręce w bocznych kieszeniach od marynarki

Tego się po prostu nie robi – wybij to sobie z głowy. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to dla pewności chcemy cię zapewnić, że tzw. biletówka to też nieodpowiednie miejsce. Jedną rękę możesz włożyć najwyżej do kieszeni od spodni, ale to też w szczególnych okolicznościach – najlepiej jednak, jeśli będziesz miał je na widoku. Nikt nie będzie czuł się urażony, że jesteś nieelegancki i nie szanujesz swojego rozmówcy. Wiemy, co mówimy.

Nosisz zwykły T-shirt pod koszulą z twardym kołnierzem

To błąd jaki przydarza się przynajmniej połowie panów, których mijamy na ulicach. Jeśli chcesz ochronić się przed niskimi temperaturami, powinien wystarczyć ci ciepły płaszcz i wełniana marynarka. W ostateczności (pod warunkiem, że koszula nie jest nawet delikatnie prześwitująca) możesz zdecydować się na bawełnianą podkoszulkę na ramiączkach, która nie będzie sięgała pod samą szyję i wystawała spod kołnierzyka.

Nie zbudziły ci się jeszcze białe skarpetki

Powtarzamy to jak mantrę – białe skarpetki wyszły z mody trzydzieści lat temu i dziś nikt w nich już nie chodzi, więc jeśli chcesz wyglądać dobrze, nie pozwalaj sobie na tak banalne błędy. Jedynym słusznym według naszej redakcji rozwiązaniem są kolorowe modne skarpetki, takie jak skarpety Manila marki Nanushki (więcej na: http://modneskarpetki.pl albo Happy Socks Dot).

Jeansy tak, ale najwyżej po domu

Nie wychodź na miasto w zwykłych jeansach i znoszonym podkoszulku, bo to do ciebie nie przystaje. Jeśli cenisz sobie styl, ale zarazem nie chcesz rezygnować z ponadprzeciętnego komfortu, polecamy przede wszystkim chinosy z bocznie wszytymi kieszeniami.

Byłoby najlepiej, gdyby chinosy były w 100% wykonane z bawełny.

Wydaje ci się, że delikatnie zabrudzone buty nie są problemem

Są i to większym niż mogłoby się wydawać. W końcu to właśnie po butach mężczyzn bardzo często oceniają kobiety. Powinieneś zaprzyjaźnić się z miejscowym szewcem, wypytać go o to, jak pielęgnować skórzane obuwie i wysłuchać, co ciekawego ma do powiedzenia na temat drewnianych prawideł. Tak, prawideł. Tylko nie mów, że nigdy o nich nie słyszałeś.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)
Pokaż, że stać się na dobry styl. Zrób to dla..., 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw odpowiedź