Pozostałe kategorie

Makijaż ślubny – niesamowicie ważne wykończenie stylizacji ślubnej

Dobór makijażu jest niezwykle ważnym elementem naszych ślubnych przygotowań. Każda Panna Młoda marzy o tym, by wyglądać jak przepiękna królewna. Pośród bogatych ofert, jakie przedstawiają nam salony piękności, należy wybrać tą najlepszą. Dobrym pomysłem, jest oczywiście zrobienie makijażu próbnego, by w razie potrzeby móc modyfikować szczegóły i zmieniać kolorystykę. Przedstawimy, kilka modnych propozycji jak wystylizować się na nasz wielki dzień i czuć się wyjątkowo.

Przede wszystkim postawmy na naturalność, która nigdy nie wychodzi z mody. Przy najpopularniejszych białych odcieniach sukni, dobór delikatnego makijażu będzie lekko podkreślał cały wizerunek. Kolorystykę dobrać możemy do naszych dodatków lub przewodniego motywu kwiatowego.

Pięknie prezentują się pastele i delikatne, stonowane kolory. W przypadku osób, które marzą o lekkim szaleństwie – dobrym pomysłem będzie podkreślenie ust wyrazistym kolorem, najlepiej pasującym do dodatków. Bardzo modne ostatnimi czasy stały się dodatki czerwone – usta w tym kolorze mogą, więc dopełniać całości i zmysłowo prezentować się na Pannie Młodej.

Przy wyborze kolorystyki naszego ślubnego makijażu, warto zdać się na specjalistów.
Wybierając salon lub kosmetyczkę, która zajmie się tym elementem przejrzyjmy ich wcześniejsze prace, by nie zawieść się rezultatem. Pewne naszego wyboru i przekonane, że styl makijażystki odpowiada naszemu – możemy oddać się w jej ręce i słuchać sugestii jakie dla nas przygotowała. Zaufana osoba, jest bardzo dużym krokiem do uzyskania niesamowitego i oczekiwanego efektu.

Pamiętamy, by zasięgać rad i opinii (znajdziesz porady na ModneWesele.com), także u naszych najbliższych, druhna z pewnością służyć będzie pomocą i zachowa zimną krew, by wszystko dopięte było na ostatni guzik i wręcz idealne.

Najważniejszym aspektem jest jednak dobre samopoczucie Panny Młodej, nie bójmy się więc zwracać uwagi, gdy coś nam nie pasuje lub przeszkadza i nie czujemy się komfortowo. To Twój wielki dzień i istotne jest, by to dla Ciebie wszystko wyglądało perfekcyjnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)

Zostaw odpowiedź