Dom i mieszkanie

Inwestycja mieszkaniowa w Warszawie- co wybrać?

Warszawa od strony nieruchomości mieszkaniowych z roku na rok rozwija się coraz lepiej i ma coraz więcej do zaoferowania. Trzeba zauważyć, że mieszkań w naszej stolicy każdego roku powstaje bardzo dużo, a inwestorzy działają tam bardzo dynamicznie. Widać doskonale, że największym zainteresowaniem cieszą się obecnie nieruchomości, które znajdować się będą w miejscach, które mają dobrą komunikację z innymi częściami miasta. Takim najbardziej atrakcyjnym miejscem nieustannie będą okolice linii metra, gdzie mieszkania sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Obecnie wygląda na to, że coraz większym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć mieszkania, które znajdować się będą blisko II linii metra. Wśród tych miejsc, gdzie buduje się coraz więcej są mieszkania znajdujące się na terenie Bemowa oraz Targówka, gdzie powstawać będą kolejne stacje metra.

 

Bemowo – atrakcyjne dla młodych rodzin

Jeśli chodzi o Bemowo jest tam sporo terenów inwestycyjnych, na których prężnie zaczynają działać deweloperzy. Widać doskonale, że ilość inwestycji tam realizowanych z roku na rok jest coraz więcej. Jeśli chodzi o tą propozycję, którą teraz chcemy zaoferować będzie to inwestycja Lazurowa 168, która powstaje na terenie bliskim przyszłej stacji metra na skrzyżowaniu ulicy Górczewskiej i Lazurowej. Dzięki temu osoby, które zdecydują się na mieszkanie w inwestycji Lazurowa 168 mogą oczekiwać, że będą miały komfort poruszania się po stolicy. Na uwagę zasługuje również fakt, że bardzo blisko tego miejsca znajduje się również wjazd na trasę S8 Wrocław – Białystok, która jednocześnie jest również częścią obwodnicy Warszawy.

 

Jak wygląda inwestycja?

Lazurowa 168 to inwestycja, która będzie miała 7 kondygnacji, w ramach tych kondygnacji będą powstawać zróżnicowane mieszkania, których metraż będzie między 31 a 68 metrów kwadratowych. W ten sposób te propozycje powinny być odpowiednie zarówno dla singli jak i też dla rodzin z dziećmi. Jesteśmy przekonani, że ta oferta przygotowana będzie solidnie, mieszkań będzie 122. Pod budynkiem znajdować się będzie również podziemny parking dla mieszkańców, dlatego już nie będzie problemów z parkowaniem. To co również bardzo ważne to fakt, że powstający budynek będzie ogrodzony, przygotowany tak, by jego mieszkańcy mogli czuć się tam bezpiecznie, szczególnie gdy będzie chodziło o rodziny z dziećmi.

 

Czy warto?

Oczywiście ostateczna decyzja co do tego czy warto w tej inwestycji kupować nieruchomości będzie uzależniona od naszych potrzeb. Jeśli ktoś stawia na dobrą komunikację z centrum miasta właśnie inwestycja przygotowywana przez Dan Investments Polska będzie dla niego odpowiednia. Jeśli szukacie stosunkowo spokojnego miejsca to również warto będzie postawić na tą nieruchomość, teren jest bowiem atrakcyjny i można liczyć na to, że każdy będzie się tam dobrze czuł. Z drugiej strony, jeśli ktoś chętnie mieszka w centrum miasta, w zgiełku to akurat ta inwestycja nie będzie dla niego odpowiednia i raczej będzie lepiej poszukać mieszkania gdzieś w centrum, gdzie będzie się więcej działo.

VN:D [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)
Inwestycja mieszkaniowa w Warszawie- co wybrać?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw odpowiedź