Biznes i ekonomia

Gdzie kupić wymarzoną suknię ślubną?

weddings

Ślub to wyjątkowa okazja, do której panny młode niekiedy przygotowują się całymi latami. Pierwsze marzenia o dniu ślubu pojawiają się już w okresie dzieciństwa. Małe dziewczynki chętnie przebierają się w sukienki mam i snują marzenia dotyczące wesela. Każda z nich chce w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Jednym z ważniejszych aspektów ślubu oraz wesela jest sukienka. Gdzie można dostać wymarzoną suknię ślubną?

Salon mody ślubnej

Salon mody ślubnej to jedno z najpopularniejszych miejsc jakie najczęściej odwiedzają przyszłe mężatki w poszukiwaniu wymarzonego stroju na ślub. W salonie można znaleźć suknie ślubne w wielu fasonach – począwszy od tych tradycyjnych, po zupełnie ekstrawaganckie. Minusem salonów ślubnych jest zazwyczaj cena sukienek – najtańsze z nich zaczynają się od kwoty około dwóch tysięcy złotych, a najdroższe mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy. Wiele kobiet rezygnuje z zakupów w salonie mody ślubnej również ze względu na powtarzalność dostępnych wzorów.

Suknia szyta na miarę

W przypadku nietypowej figury panny młodej najlepszym rozwiązaniem będzie uszycie sukienki ślubnej na wymiar. Często jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, zwłaszcza jeżeli suknia ślubna ma mieć prosty krój. Zamawiając suknię na wymiar warto wziąć pod uwagę to, że jej uszycie zajmuje wprawionej krawcowej zazwyczaj około miesiąca. Szyjąc suknię ślubną na wymiar zyskuje się pewność tego, że będzie ona idealnie pasowała do sylwetki, a dzięki zastosowanym dodatkom będzie to model wyjątkowy i niepowtarzalny. Suknię ślubną można na wymiar uszyć już za około tysiąc złotych. Do tej ceny należy jeszcze doliczyć koszty zakupu materiałów.

Suknie ślubne z drugiej ręki

Osoby, którym zależy na organizacji niskobudżetowego wesela, powinny pomyśleć o kupnie używanej sukni ślubnej. Używane sukienki na wesele czy ślub najłatwiej dostać można na aukcjach mody ślubnej, które często organizowane są na portalach ogłoszeniowych. Używaną suknię ślubną w idealnym stanie można dostać już za kilkaset złotych. O zakupie używanej sukienki warto pomyśleć kilka miesięcy przed weselem, tak aby dać sobie czas na znalezienie wymarzonego modelu i odpowiedniego rozmiaru.

Wypożyczalnia sukienek ślubnych

W przypadku gdy nie uda się na czas kupić sukienki ślubnej można taką suknię również wypożyczyć. Warto jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem wypożyczalni – często nawet drobne uszkodzenia czy poplamienia sukni obciążone są wysokimi kosztami dodatkowymi. Mimo wszystko wypożyczenie sukni ślubnej jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym.

Zobacz: http://www.fularazywczyk.pl/

VN:D [1.9.22_1171]
Ocena: 4.0/5 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)
Gdzie kupić wymarzoną suknię ślubną?, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw odpowiedź