Pozostałe kategorie

Eleganckie buty

 

Buty to obecnie nie tylko zabezpieczenie stóp przed warunkami atmosferycznymi. Porządne obuwie to od lat wyznacznik mody, prezentacja gustu ich właściciela i potwierdzenie jego stanu posiadania. Tak jak ubiory projektują najwięksi kreatorzy mody, tak samo obuwie podlega zmianom mody i fantazji jej kreatorów. Od dawna kreatorzy mody projektujący stroje starają się wybierać odpowiednie buty do własnych kreacji, żeby całość współgrała ze sobą i tworzyła niesamowity zestaw.

Część projektantów zajmuje się też tworzeniem swoich modeli, niektórzy korzystają z kreacji kolegów z branży, specjalizujących się w tworzeniu coraz to ciekawszych modeli obuwia. Najpopularniejsi projektanci obuwia to z pewnością Manolo Blanik, Jimmy Choo, czy Christian Louboutin. W branży tej znani są też Salvatore Ferragamo, Sergio Rossi, czy Miu Miu. Nasi polscy projektanci modeli butów tak naprawdę nie są znani w całym świecie mody, ale na naszym rynku mają wielu zainteresowanych. Nie posiadamy praktycznie znanych projektantów, tylko przedsiębiorstwa które zyskały grono zwolenników i otworzyć mogły swoje salony obuwnicze.

Najpopularniejsze firmy obuwnicze produkujące w naszym kraju to niewątpliwie But S oraz Ryłko. Obuwie producentów znanych na rynkach na pewno ma sporo zalet, spośród których należy wymienić dobą jakość produktów, ciekawe wzory a także dobre jakościowo surowce. Obuwie robione przez najlepszych projektantów to sama sztuka. Praktycznie każdy but ma niepowtarzalny wygląd, przeważnie realizowany w limitowanych seriach, przy użyciu drogich dodatków ze złotem i brylantami włącznie. Takie buty uzyskują bardzo wysokie ceny, lecz wszystkie panie marzą po cichu by założyć chociaż jeden wzór takich butów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)

Zostaw odpowiedź